АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ, ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИХ ЗА ПЕРІОДАМИ ЧАСУ
Анотація
Анализ результатов использования системы тарифов на электрическую энергию, дифференцированных по периодам времени, позволил определить ряд актуальных вопросов, связанных с применением данной тарифной системы в Украине. Даны рекомендации по усовершенствованию и дальнейшему развитию тарифов, дифференцированных по периодам времени.
Посилання
Михайлов В. В. Тарифы и режимы электропотребления / В. В. Михалов. М.: Энергоатомиздат, 1986. – 216 с.
Замулко А. Аналіз ефективності використання тарифів, диференційованих за періодами часу / Анатолій Замулко, Іван Омельянчик, Богдана Мричко // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. – 2006. No6. – С. 16–21.
Річний огляд діяльності Держенергонагляду за 2009 рік [Електронний ресурс] / В. А. Лушкін, В. М. Чернишов // Міністерство палива та енергетики України, 2010. – 33 с. – Режим доступу: http://mpe.kmu.gov.ua/fuel/control/uk/publish/category?cat_id=165379.
Чернишов В.М. Аналіз динаміки та структури споживання електричної енергії в Україні за 2009 рік / В. М. Чернишов, В. Д. Плачинда, В. О Комарова // Енергетика і електрифікація. – 2010. – No 6. – С. 4–6.
Праховник А.В. Аналіз основних причин нерівномірності попиту споживачів на електричну потужність та енергію (у розрізі груп споживачів та регіонів України). Управління попитом споживачів на електричну потужність та енергію шляхом подальшого розвитку системи диференційованих за часом тарифів [Звіт про виконання науково дослідної роботи] /А. В. Праховник, В. Ф. Находов, А. І. Замулко [та ін.]. – НТУУ «КПІ» ІЕЕ, 2009. – Зареєстр. в УкрІНТЕІ No 0108U007882.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).