ТЕОРЕТИЧЕСКОЕ ОБОСНОВАНИЕ ПАРАМЕТРОВ УСТРОЙСТВ ДЛЯ ПЕРВИЧНОЙ ОБРАБОТКИ ШЕРСТИ В АКУСТИЧЕСКОМ ПОЛЕ
Анотація
Приводятся этапы решения краевой задачи дифракции звуковой волны на слое шерсти, ограниченного металлическими периодическими решетками, в шерстомойной машине с плоскими гидродинамическими излучателями.
Посилання
Мунтян В. А. Анализ технологических процессов и устройств первичной обработки шерсти. Энергосбережение, энергетика, энергоаудит. – 2010. No 1 (71). С. 62–65.
Середа А. І. Обґрунтування та розробка методів і пристроїв для первинної обробки вовни з використанням пружних та електромагнітних коливань : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн. наук: спец. 05.09.16 “Електротехнології та електрообладнання в агропромисловому комплексі” / А. І.Середа. – Харків, 2006. – 20, [1] с.
Шерсть. Первичная обработка и рынок. Монография. Под редакцией доктора эконом. наук Н. К. Тимошенко – М.: ВНИИМП РАСХН, 2000 – 600 с.
Пат. 2049178 C1 Российская федерация, МКИ D 06 B1/02, D 01 B3/04. Устройство для промывки волокнистого материала / Зайнуллина Э. М., Моцепуро Н. М., Мороков А. А., Тараканов Б. М., Конаш В. В., Лазарев А. В., Прокопович Н. Н., Ковалев Н. И. Заявлено 29.03.93; опубл. 27.11.95. Бюл. No 21.
Скучик Е. Основы акустики / Скучик Е. – М.: Мир, 1976, т. 1. – 520 с.
Тихонов А. Н. Уравнения математической физики / А. Н. Тихонов, А. А. Самарский. – М.: Наука, 1972. – 735 с.
Дифракция волн на решетках / [Шестопалов В. П., Литвиненко Л. Н., Масалов С. А., Сологуб В. Г.]. – Харьков: Изд-во Харьк. ун-та, 1973. – 288 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).