ВИЗНАЧЕННЯ ОДНАКОВОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ АЕРОІОНІВ В РОБОЧІЙ ЗОНІ
Анотація
Определяется линия равной концентрации аэроионов на уровне дыхания человека от двух рассеивающих источников аэроионного излучения.
Посилання
Кунгуров С. Л. Ионизатор воздуха.// Приборы и технические средства автоматизации процессов призводства. Челябинск. – 1985. – С. 42–46.
Строкань О .В. Спосіб побудови ізоліній аероіонів / О. В. Строкань / Прикладна геометрія та інженерна графіка//Праці ТДАТУ. – Мелітополь, 2008. – Випуск 4. – Т39. – С. 149 – 154.
Строкань О. В. Побудова ізоліній від двох джерел аероіонів / О. В. Строкань / Прикладна геометрія та інженерна графіка. – Мелітополь, 2008. – Випуск 4. – Т37. – С. 142–146.
Чижевский Л. О. Аэроионификация в народном хозяйстве / Л. О. Чижевский. – М.: Госпланиздат, 1960. – 758 с.
Чураков А. Я., Строкань О. В. Побудова ліній однакового рівня концентрації аероіонів від двох джерел направленого випромінювання. / А. Я. Чураков, О. В. Строкань // Геометричне та комп’ютерне моделювання. – Харків, 2009, Вип. 24. – С. 120–123.
Ященко О. В. Обґрунтування способу аероіонізації повітря тваринницьких приміщень / О. В. Ященко // Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Випуск 43 “ Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження АПК України”. Харків: ХНТУСГ, 2005.– Т. 2. – С. 231–236.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).