ПРИМЕНЕНИЕ СИСТЕМЫ КЛЮЧЕВЫХ ПОКАЗАТЕЛЕЙ ЭФФЕКТИВНОСТИ ДЛЯ ПРЕДПРИЯТИЙ НЕФТЕГАЗОВОЙ ОТРАСЛИ
Анотація
В статье рассматриваются принципы разработки системы ключевых показателей, проводится анализ бизнес-процессов и специфики деятельности предприятий нефтегазовой отрасли, предложен обобщенный концептуальный механизм разработки и применения КПЭ для предприятий нефтегазовой отрасли.
Посилання
. Богдан С. А., Кудинов А. В., Марков Н. Г., Родикевич С. С. Автоматизация диспетчерского управления в газодобывающей компании //Известия Томского политехнического института, 2007. – № 5. – Т. 311. – С. 29–35.
. Борисенко В. П., Борисенко Т. І. та ін. Концепція створення автоматизованої системи керування основними бізнес-процесами НАК «України». Ч.1. Загальні положення. (ред. 2). – Харків-Київ: НДПІАСУтрансгаз- НАК «Нафтогаз України», 2007 р. – 218 с.
. Каплан Р., Нортон Д. Организация, ориентированная на стратегию. – М.: Олимп Бизнес, 2003. – 342 с.
. Корягин А. В. Идентификация процессов подготовки газа к магистральной транспортировке для интегрированной СМК//Научный журнал КубГАУ. 2010. – № 57 (03). – С. 32–45.
. Литвин Ю. Б. Об использовании современных технологий управления проектами и портфелями проектов в газовой отрасли. //Проблемы экономики и управления нефтегазовым комплексом. 2008. – № 7. – С. 17–27.
. Лозовицький Д. Збалансована система ключових показників та облік витрат за ланцюгом створення вартості у підприємствах. //Вісник Тернопільського національного економічного університету, 2009. № 1. - С.160-168.
. Парментер Д. Ключевые показатели эффективности. – М.:Олимп-Бизнес, 2008. – 174 с.
. Сніжко С. В., Великих К. О. Менеджмент у паливно-енергетичному комплексі: навч. Посібник / ХНАМГ. – Х.: ХНАМГ, – 2009. – 344 с.
. Тарасюк М. В. Концептуальні засади створення ключових показників діяльності торговельної мережі як інструменту контролінгу. //Наукові праці НУХТ. 2009. – № 29. – С. 128–130.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).