ДО ПИТАННЯ ПРОЕКТУВАННЯ ТЕПЛОВОГО ЗАХИСТУ ВИРОБНИЧИХ БУДИНКІВ
Анотація
Рассмотрены типология и классификация производственных зданий. Проанализированы способы тепловой защиты производственных зданий. Предложена методика формирования системы проектирования тепловой защиты производственных зданий.
Посилання
Богуславский Л. Д. Экономическая эффективность оптимизации уровня теплозащиты зданий / Богуславский Л. Д. – М.: Стройиздат, 1981. – 102 с.
Голованова Л. А. Основные аспекты территориального энергосбережения: Учеб. пособие / Голованова Л. А. – Хабаровск: Изд-во Хабар. гос. техн. ун-та, 2002. – 115 с.
Змеул С. Г. Архитектурная типология зданий и сооружений / С. Г. Змеул, Б. А. Маханько. – М.: Архитектура – С, 2004. – 240 с.
Строй А. Ф. Основы расчетов управления тепловым и воздушным режимом помещений / Строй А. Ф., Пиотровски Е.З. – Полтава: Изд-во ПолтНТУ, 2008. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).