МУЛЬТИГОРЕЛОЧНЫЕ СИСТЕМЫ ИНФРАКРАСНОГО ОТОПЛЕНИЯ С НЕПРЕРЫВНЫМИ ТЕПЛОИЗЛУЧАЮЩИМИ ТРУБАМИ
Ключові слова:
инфракрасное отопление, трубчатые нагреватели, интенсивность облучения.Анотація
Описаны новые мультигорелочные системы инфракрасного отопления с непрерывными теплоизлучающими трубами, рассмотрены особенности их рабочего режима, даны рекомендации по дальнейшему применению.
Посилання
Болотских Н.Н. Модульнте системт газового инфракрасного отопления производственнтх помещений больших размеров. Ж. «Знергосбережение. Знергетика. Знергоаудит». 2010, № 8.
Отопление в соответствии с вашими потребностями. Проспект. ЕСО INSTAL®, Польша, 2002, 8 с.
Отопление промтшленнтх, торговтх и сервиснтх помещений большой кубатурт. Пособие по проектированию газовтх излучателей и калориферов. ООО «Ленко - Украина», Ужгород, 2006. – 28 с.
Газовое энергосберегающее отопительное оборудование завода PAKOLE. Проспект, ДП «Паколе-Украина», Ужгород, 2005. – 4 с.
Болотских Н.Н. Совершенствование методики расчета систем отопления газовтми трубчаттми инфракраснтми нагревателями.//Науковий вiсник будiвництва: ХДТУБА, ХОТВ АБУ, вип. 54, 2009. – С. 76-91.
ГОСТ 12.1.005-88 «Общие санитарно-гигиенические требования к воздуху рабочей зонт.» Система стандартов безопасности труда. Государственнтй стандарт СССР, 1988 (переиздан в мае 1991 г.).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).