ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ КРАТНО-МАСШТАБНОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Анотація
В данной статье представлено использование кратно-масштабного анализа для формирования базы данных АСКУЕ предприятия. В среде MathCAD создан алгоритм реализации КМА и использованы фильтры для уменьшения объема необходимой для хранения в базе данных информации.
Посилання
Червяков М. І., Подопригора М. Б. Применение RLE-кодирования как основного метода сжатия информации в системах передачи и хранения: Вестник СевКавГТУ Серия «Физико-химическая», 2004, No 1 (8).
Terry A. Welch A Technique for High-Performance Data Compression: IEEE Computer, 1984 No17(6) – P. 8–19.
Волошко А. В., Іванько Д. О., Гура К. Ю., Міщенко Д .К. К вопросу применения кратно-масштабного анализа для сжатия и восстановления графика электрической нагрузки: Электроника и связь, 2010, No 4 – С. 59–64.
Волошко А. В. Вейвлет-анализ в вопросах сжатия и восстановления графика электрических нагрузок: Енергетика: економіка, технології, екологія., 2007, No 2 – С. 60–65
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).