ЭКОНОМИЧЕСКИЙ, ЭНЕРГОРЕСУРСОСБЕРЕГАЮЩИЙ И ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ АСПЕКТЫ ЭКОНОМИИ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ В УКРАИНЕ
Анотація
Показано,, что при существующей в Украине изношенности оборудования тепловых электростанций единица сэкономленной электроэнергии может обеспечить пятикратную экономию первичных топливных энергоресурсов.. Проведена оценка экономического и экологического эффектов от широкой модернизации электроприводов..
Посилання
Стратегія енергозбереження в Україні: аналітично-довідковові матеріали в 2-х томах. За ред. В. А. Жовтянського, М. М. Кулика, Б. С. Стогнія – К.: Академперіодика, 2006, т. 1 – 510 с., т. 2–600 с.
Товажнянський Л. Л., Левченко Б. О., Проблеми енергетики на межі XXI століття.- Харків: НТУ «ХПІ», 2006, 200 с.
Енергетичні ресурси та потоки. / за загальн. ред. А. К. Шидловського -К.: Українські енциклопедичні знання, 2003, 472 с.
Браславский И. Я., Ишматов З. Ш., Поляков В. Н. Энергосберегающий асинхронный электропривод /под ред. И. Я. Браславского – М.: Издательский центр «Академия», 2004, 256 с.
Развитие локомотивной тяги под ред. Н. А. Фуфрянского и А. Н. Бевзенко – М.: «Транспорт», 1988, 261 с.
Кривцов В.С., Олейников А.М., Яковлев А.И. Неисчерпаемая энергия.– Харьков: «ХАИ», 2006, 642 с.
Семиноженко В. П., Канило П. М., Остапчук В. М., Ровенский А. И. –Харьков: «Прапор», 2003, 464 с.
Киотский протокол к рамочной конвенции ООН об изменении климата. Киото, 1997, 43 с.
Клепиков В. Б. Розов В. Ю. О роли электропривода в решении проблемы энергосбережения в Украине. Вестник НТУ «ХПИ», «Проблемы автоматизированного электропривода. Теория и практика» – Харьков 2008, С. 18–21.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).