ПРЕОБРАЗОВАНИЕ ЭНЕРГИИ ТВЕРДОГО ТОПЛИВА В ГАЗОВЫЕ И ЖИДКИЕ ЭНЕРГОНОСИТЕЛИ
Анотація
Рассмотрены общие соображения и технологии преобразования твердых топлив, в первую очередь, угля в жидкие и газообразные энергоносители, а также перспективы их практического использования.
Посилання
Химические вещества из угля: пер. с нем. / под ред. Н. В. Калечица. – М.: Химия, 1990. – 616 с.
Кривцова В. И. Неисчерпаемая энергия в 4-х кн. / В. И. Кривцова, А. М. Олейников, А. И. Яковлев. – Х.: Нац. аэрокосм. ун-т им. Н. Е. Жуковского “ХАИ”, 2007. – Кн. 4 “Ветроводородная энергетика”. – 606 с.
Праховник А. В. Малая энергетика: распределенная генерация в системах энергоснабжения. – Киев. – 2007.
Карп И. Н., Пьяных К. Е., Никитин Е. Е. Использование генераторного газа в коммунальной теплоэнергетике // Энерготехнологии и ресурсосбережение. – 2009. No 2. – С. 18 – 24.
Клюс В. П., Кислая С. А. Комбинированная схема производства генераторного газа // В. П. Клюс, С. А. Кислая – Відновлювана енергетика ХХІ століття. Матеріали 10-ї ювілейної міжнародної науково-практичної конференції, Крим, 2009. – С. 377 – 380.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).