ОСОБЕННОСТИ ОБСЛЕДОВАНИЯ (ЭНЕРГОАУДИТА) СИСТЕМ ВОДОСНАБЖЕНИЯ И КАНАЛИЗАЦИИ. МОНИТОРИНГ ВОДОПОТРЕБЛЕНИЯ И ВОДООТВЕДЕНИЯ
Анотація
Рассматриваются особенности проведения энергетических обследований и мониторинга систем водоснабжения и канализации.
Посилання
Закон Украины «Об энергосбережении» No 75/94-ВР от 01.07.1994 г., ВВР, 1994, No 30, 284 с.
Національний стандарт України: Енергетичний аудит промислових підприємств. Порядок проведення та вимоги до організації робіт. ДСТУ 4713:2007. К.: Держспоживстандарт України, 2007.
Водоснабжение и водоотведение. Наружные сети и сооружения: Справочник / Б. Н. Репин, С.С. Запорожец, В. Н. Ереснов и др.; Под ред. Б. Н. Репина. – М.: Высш. шк., 1995. – 431 с.
Данилов Н. И., Щелоков Я. М. Энциклопедия энергосбережения. – Екатеринбург: Сократ, 2002. – 352 с., ил.
Зацепина В. Н., Шигорин Г. Т., Зацепина М.В. Канализация. – Л.: Стройиздат (Ленинградское отд-ние), 1976.
Методика проведения энергетических обследований предприятий и организаций / А. Афонин, И. Коваль, А. Сторожков, В. Шароухова // Методические материалы для энергоаудитора / Под ред. А. Г. Вакулко, О. Л. Данилова. – М.: МЭИ, 1999. – 144 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).