ЭЛЕКТРОЁМКОСТЬ ПРОДУКЦИИ И ПУТИ ЕЁ СНИЖЕНИЯ НА ГП НПКГ «ЗОРЯ»-«МАШПРОЕКТ»
Анотація
Представлена информация об электроёмкости продукции предприятия и состояния системы нормированного энергопотребления. Рассмотрена постановка работ по организации основных путей (направлений) снижения электроёмкости выпускаемой продукции на предприятии.
Посилання
Гольстрем В. А., Кузнецов Ю. Л. Справочник по экономии топливно-энергетических ресурсов, Киев, «Техніка», 1985 г., С. 14–15.
ДСТУ 3755-98. «Номенклатура показателей энергоэффективности и порядок их внесения в нормативную документацию. г. Киев, Госстандарт Украины, 1999 г., издание официальное.
ГОСТ 30583-98. Методика определения полной энергоёмкости продукции, работ и услуг. Межгосударственный совет по стандартизации, метрологии и сертификации, 1998, издание официальное.
ДСТУ 3740-98. «Методы анализа и расчёта снижения расхода топлива и энергии на металлургических предприятиях. Киев, Госстандарт Украины, 1999 г., издание официальное.
Цаплин В. И. Рынок и административные механизмы энергосбереженияге. – «Энергосбережение. Энертика. Энергоаудит» 2008. – № 5 – С. 28.
«Енергетичний паспорт підприємства» (розроблено згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11 1995 р. № 911 та Наказом Держкоменергозбереження України від 08.08 1997 р. № 74)
Краткий отчет (аннотированный) по НИР «Проведение энергетического аудита литейного производства ЛП-5 (отд.5) НПКГ «Зоря» - «Машпроект» - Южная Академия повышения квалификации кадров Минпромполитики Украины г. Николаев – 2004.
Бернер М. С. «Анализ зарубежных законодательных актов в области энергосбережения» – Энергосбережение, 2006. – № 6 – С. 30.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).