ПЕРСПЕКТИВЫ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ТОПОЧНЫХ АГРЕГАТОВ ПИРОЛИЗНОГО ТИПА
Анотація
Приводится краткий обзор и анализ перспектив использования теплогенераторов
пиролизного типа для термической переработки биологического топлива.
Посилання
Енергія навколо нас / А. С. Конеченков, М. М. Федосенко, Г. А. Шиловіч та інш. – К.: 1999–192 с.
Энергетические установки и окружающая среда. Под ред. Маляренко В. А. – Харьков: ХГАГХ, 2002. – 398 с.
Чирков В. Г. Пиролиз растительной биомассы. Современное состояние и перспективы.// Возобновляемая энергия. – 2005, С. 16–18.
Bridgewater A. Towards the «biorefinery» – Fast Pyrolisis of Biomass//Renewable Energy World . V. 4. 2001, No 1 (Jan. – Feb.), P. 66–83.
Tonsing R. Biomass CHP. Fast Pyrolysis Maximizes Bio-oil Production // Cogeneration &On-Site Power. 2005. Jan – Feb, P. 65–67.
Чирков В. Г., Вайнштейн Э. Ф., Учет теплофизических свойств при оценке производительности процесса пиролиза растительной биомассы // Труды 4-й Международной научно-технической конференции (12-13 мая 2004 г., Москва, ГНУ ВИЭСХ) ч. 4, С. 245–251.
Патент на корисну модель «Установка для піролізної переробки вугленівмісної сировини», No 42719 від 10.07 2009.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).