МОДЕЛИ РАСЧЕТА СИСТЕМ СОПЛОВОГО ПАРОРАСПРЕДЕЛЕНИЯ В ЗАДАЧАХ МНОГОРЕЖИМНОЙ ОПТИМИЗАЦИИ
Анотація
В статье приведены модели расчета соплового парораспределения с заданным расходом рабочего тела, реализующие четыре варианта законов управления подъемами регулирующих клапанов для обеспечения, требуемого расхода. Модели предназначены для использования в задачах оптимального синтеза и анализа конструкций осевых турбин с учетом режимов их эксплуатации.
Посилання
Самойлович Г. С., Трояновский Б. М. Переменные и переходные режимы в паровых турбинах. – М.: Энергоиздат, 1982. – 496 с.
Чупирев Д. А. Проектирование и тепловые расчеты стационарных паровых турбин. – Киев: МАШГИЗ., 1953. – 258с.
Бойко А. В., Говорущенко Ю. Н., Усатый А. П. Модель совместного расчета соплового парораспределения и проточной части осевой турбины в САПР «Турбоагрегат». // Енергетика та електрифікація. – 2009. – No 12. – С. 38–44.
Субботин В. Г., Бураков А. С., Рохленко В. Ю., Швецов В. Л. Электро-гидравлические системы регулирования паровых турбин ОАО «Турбоатом» // Сб. Энергетические и теплотехнические процессы и оборудование.– Харьков: НТУ «ХПИ».– 2009.– No 3.– С. 98–
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).