ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПРИ ФОРМУВАННІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ СИСТЕМ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ
Анотація
Обоснована актуальность использования методологии Р2М, как инновационной
технологии управления энергопотреблением коммунальной сферы региона.
Посилання
Бушуев С. Д.,Бушуева Н. С. Проактивное управление программами организационного развития // Управление проектами – 2007 – No 4.
Кишира Юджи Совершенствование механизмов управления строительством в общественном секторе японии с помощью методологии Р2М // Управление проектами – 2007 – No 4.
Руководство по управлению инновационными проектами и программами: т. 1, версия 1.2/ пер. на рус. язык под ред. С. Д. Бушуева. – К.: Наук. Світ, 2009. – 173 с.
Стандарт Project Management Institute з управління програмами та портфелями.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).