АВТОМАТИЧЕСКОЕ ДОЗИРОВАНИЕ РЕАГЕНТОВ В СИСТЕМАХ ВОДОСНАБЖЕНИЯ И КОТЕЛЬНЫХ
Ключові слова:
комплексон, дозирование реагентов, водоподготовка, насос-дозатор, тепловой пункт, пропорциональное дозирование, ИОМС, , ОЭДФ, горячее водоснабжение..Анотація
Большинство муниципальных котельных используют для питания котлов «сырую» воду без какой-либо предварительной водоподготовки. По этой причине на внутренних стенках труб образуется слой отложения солей, что приводит к снижению технико-экономических показателей работы котлов, их выходу из строя. Высокий уровень отложений солей возникает и на внутренних поверхностях теплообменников горячего водоснабжения тепловых пунктов при их работе без периодических промывок. Предложены способ и устройство (на последнее получен патент) дозирования реагента, обеспечивающие прекращение появления новых солевых отложений. и постепенное устранение старых отложений. Разработка предусматривает постоянный контроль за давлением в трубопроводе, в, который производится дозирование, а также ограничение максимального времени между вводом очередных доз реагента.
Посилання
Герцев Р., Дербышев А. Как победить коррозию...//Жилищно коммунальный комплекс Урала. 2006. No 4.
Балабан-Ирменин Ю. В., Рубашов А. М., Тарасов С. Г. Некоторые проблемы внедрения фосфонатов-антинакипинов. – Водоочистка. 2008. No 12.
Чаусов Ф., Плетнев М., Казанцева И. “ИЖИК”- компактные энергонезависимые дозирующие устройства для водоподготовки. // Водоочистка. 2008. No 9.
Хайхян Р. А. Использование антинакипинов для обработки воды в котельных МУП «Мостеплоэнерго». // Новости теплоснабжения. 2001. No 11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).