ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ – ОСНОВА ЭФФЕКТИВНОСТИ ЭКОНОМИКИ УКРАИНЫ
Анотація
Рассмотрены основные функции и роль энергетического менеджмента на разных иерархических уровнях и представлено его влияние на экономику общественного производства. Показаны барьеры на пути внедрения энергоменеджмента в общественное производство в Украине. Дан ряд рекомендаций по практике внедрения энергоменеджмента.
Посилання
Енергетична стратегія України на період до 20060 року (Затверджено розпорядженням Уряду від 15.03 2006 р. No 145-р).
Key World Energy Statistics, 2003, 2004
Круть А. А. Доповідь на VII міжнародному форумі «Энергоэффективность промышленно развитого региона» Донецк, 2008 г.
Немировский И. А. Доклад на областном семинаре по вопросам электроотопления, Золочев, Харьковской обл. 2008 г.
Инвестиции в энергоэффективность Устранение барьеров. Секретариат Европейской Хартии, Брюссель, 2004 г.
Стратегія енергозбереження України. Аналітично-довідкові матеріали у 2-х томах,т. 2, НАНУ, Академперіодіка, Київ, 2006 г.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).