ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ БАЛАНС КОМПЛЕКСА ПО ОБЕЗЗАРАЖИВАНИЮ ОТХОДОВ СЕЛЬСКОГО ХОЗЯЙСТВА С ПОЛУЧЕНИЕМ БИОГАЗА И ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННЫХ ОРГАНИЧЕСКИХ УДОБРЕНИЙ
Анотація
Проведена оценка энергетического баланса биоэнергетического комплекса для очистки и утилизации навозных стоков крупных сельскохозяйственных предприятий. Установлено, что тепловой и электрической энергии, получаемой при использовании биогаза как моторного топлива для двигателей внутреннего сгорания, достаточно для обеспечения работоспособности биоэнергетического комплекса.
Посилання
Гелетуха Г. Г., Железная Т. А., Тишаев С. В., Кобзарь С. Г. Развитие биоэнергетических технологий в Украине // Экологии и ресурсосбережение. – 2002. – № 3. – С. 3–11.
Дубровский В. С., Виестур У. Э. Метановое сбраживание сельскохозяйственных отходов // Рига: Знание, 1988. – 204 с.
Семененко И. В. Проектирование биогазовых установок / И. В. Семененко – Сумы: Издательский центр ПФ «МакДен», ИПП «Мария-1» МТД, 1996. – 347 с.
ВНТП – АПК -09.06 «Навозоудаление».
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).