СТАНДАРТИЗАЦИЯ, УПРАВЛЕНИЕ КАЧЕСТВОМ, БЕРЕЖЛИВОЕ ПРОИЗВОДСТВО – ЗНАЧИТЕЛЬНЫЕ РЕЗЕРВЫ ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЯ.
Анотація
Статья посвящена актуальным проблемам экономии топливно-энергетических
ресурсов во всех сферах деятельности железнодорожного транспорта. Отмечен
недостаточный уровень внедрения на транспорте стандартов энергетического
менеджмента, систем управления качеством, бережливого производства, что тормозит внедрение энергоэффективных технологий.
Посилання
Сергієнко М.І. Головні напрямки роботи з енергозбереження на «Укрзалізниці» та їхрезультати // Локомотив-информ. – 2007. – No 3. – С. 22–25.
Котельников А. В. Программа энергосбережения // Железнодорожный транспорт. – 2005. – No 2. – С. 67–68.
Ситніченко В., Кісельова Г. Нові стандарти систем енергетичного менеджменту// Стандартизація. Сертифікація. Якість. – 2012. – No 3. – С. 53–58.
Нив Г. Организация как система: Принципы построения устойчивого бизнеса Эдварда Деминга / Пер. с англ.– М.: Альпина Бизнес Букс, 2007 – 370 с.
Баринов В, Елиферов В. Использование стандартов на системы менеджмента качества – путь к управлению эффективностью // Стандарты и качество. – 2011. – No 8. – С. 58–63.
Сиченко В. Г., Ткаченко О. П. Управління якістю продукції на залізничному транспорті України. – К.: Транспорт України. –2006.– 576 с.
Митрохин Ю. В., Алферов В. Ю., Лакин И. К. Внедрение и мотивизация
бережливого производства на предприятиях ОАО «РЖД»//Железнодорожный транспорт. – 2011. – No 5. – С. 46–49.
Лайкер Дж. Практика дао Тоуоtа: Руководство по внедрению принципов менеджмента Тоуоtа. – М.: Альпина Паблишерз, 2009 – 584 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).