ОТОПЛЕНИЕ ПОМЕЩЕНИЙ СРЕДНИХ И КРУПНЫХ РАЗМЕРОВ С ПОМОЩЬЮ ИЗЛУЧАЮЩИХ ЛЕНТ "ОНА"
Анотація
Описана энергосберегающая система отопления помещений с помощью ленточных излучателей ОНА.
Посилання
Болотских Н. Н. Использование систем инфракрасного газового отопления помещений больших размеров – одно из направлений решения проблемы энергосбережения/ Н. Н. Болотских//Науковий вiсник будiвництва: ХДТУБА, ХОТВ АБУ. – 2011. – вип. 63. – С. 506-516.
Болотских Н. Н. Инфракрасное отопление производственных помещений /Н. Н. Болотских // Научно-теоретический журнал "Вестник БГТУ им. В. Г. Шухова", Россия, Белгород, No 4, 2011. – С. 27–32.
Продукция компании SYSTEMA. Газовый инфракрасный излучатель ОНА. [Электронный ресурс]. Россия: ТГС. Режим доступа: www.rgsg.ru, 2008. – 7 c.
Общий каталог SYSTEMA. [Электронный ресурс]. Италия: SYSTEMA. Режим доступа: www.systema.it, 2007, – 24 с
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).