ДИАГНОСТИРОВАНИЕ ЭКСПЛУАТАЦИОННОГО РЕЖИМА ПОГРУЖНОГО ЭЛЕКТРОДВИГАТЕЛЯ
Анотація
Проведено исследование превышения температуры обмотки погружного
электродвигателя как системы трех тел. Установлено влияние кратности тока двигателя на коэффициенты потерь электрической энергии и расхода ресурса изоляции.
Посилання
Гамзаев М. М. Повышение эксплуатационной надежности погружных электронасосных установок с помощью температурной защиты. Автореф. дисс. на соиск учен. степени канд. техн. наук. – Челябинск: 1987, 20 с.
Устройство для тепловой защиты трехфазных асинхронных электродвигателей: А. с. 1772861. СССР, МКИ 4 Н02 Н5/04 / В. М. Ходырев, Ф. Г. Марьяхин, А. Н. Гераськов (СССР). – No 4867698/07; Заявлено 20.09.90; Опубл. 30.10.92, Бюл. No 40. – 4 с.
Овчаров В. В. Эксплуатационные режимы работы и непрерывная диагностика электрических машин в сельскохозяйственном производстве. – К.: УСХА, 1990. – 168 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).