МОЖЛИВОСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В СИСТЕМАХ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ЖКГ
Анотація
У статті розглянута можливість переходу від централізованого гарячого водопостачання на установки нагріву води електроенергією, а також використання для цих цілей діючих електричних мереж. Відображені основні переваги даного переходу.Посилання
References
Kolotilo I. D. (2010). Electrical energy as alternative of gas. [Elektroenergiya – alternativa gazu]. Zhitlovo-komunalne gospodarstvo Ukraini, Vol. 7, P. 24–27.
Malyarenko V. A., Shcherbak I. E., Kolotilo I. D. (2013). Electrical energy as a source of fuel diversification in hot water supply systems of housing and utilities. [Elektricheskaya energiya kak istochnik diversifikatsii topliva v sistemah goryachego vodosnabzheniya ZHKH]. Energosberezhenie. Energetika. Energoaudit. Vol. 5, P. 19–23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).