ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ РОБОТИ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ШЛЯХОМ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ ДІАГНОСТИКИ
Ключові слова:
електрообладнання, надійність роботи електрообладнання, методи діагностики електрообладнання, випробування електрообладнання.Анотація
У статті розглянуто питання підвищення надійності роботи електрообладнання шляхом застосування різних методів діагностики. Розкрито особливості підвищення надійності роботи електричних мереж. Визначено основні проблеми в діагностиці силового електрообладнання та намічені шляхи вирішення даних питань.
Посилання
References
Volkov N. Reliability of power supply systems [Nadegnost funkcionirovaniya system elektrosnabgeniya]. The tutorial. –Tomsk: Izd-vo TPU, 2005. – 157 p.
Fokin Yu. A. Reliability and efficiency of the networks of electric systems [Nadegnost I effektivnost setey elektricheskih sistem]. – M: The High. school, 1989. – 151 p.
Chichev SR, Ms. V. Kalinin, Blinkin H. the System of control and management of electronic strategydesk equipment of substations [Sistema kontrolya i upravleniya elektrotechniheskim oborudovaniem podstancii]. – M: Publishing house "Spectrum", 2011. 140 p. – 400 copies.
Sitnikov V. F., Skopintsev V. A. Probabilistic-statistical approach to the assessment resources power grid equipment during operation [Veroyatnostno-statisticheskiy podhod k ocenki resursov elektrosetevogo oborudovaniya v processe ekspluatacii] // Electricity. – 2007. – № 11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).