АНАЛІЗ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПРОЦЕСІВ РІЗНИХ РЕЖИМІВ РОБОТИ СИЛОВИХ ТРАНСФОРМАТОРІВ
Ключові слова:
трансформатор, нормальний режим, режим короткого замикання, режим холостого ходу.Анотація
У статьї розглянуті основні закономірності зміни навантаження розподільчої мережі. Проведено аналіз електромагнітнихпроцесів силового трансформатора у нормальному режимі, а також у режимах холостого ходу і короткого замикання. Встановлені залежності між електричними і магнітними параметрами силового трансформатора.
Посилання
References
Prydubkov, P. Ya., Khomenko, I. V. (2010), "Mathematical simulation of eclectic and magnetic processes of an ideal transformer" ["Matematychne modeliuvannia elektromagnitnykh protsesiv idealnogo transformatora"], Energy Saving ·Power engineering · Energy audit, No. 11,
P. 55–61.
Prydubkov, P. Ya., Khomenko, I. V. (2011), "Regarding vector and topographic diagrams of the linear transformer and its equivalent circuits" ["Pro vektorni i topografichni diagramy liniinogo transformatora ta yogo skhemy zamishchennia"], Energy Saving ·Power engineering · Energy audit , No. 3, P. 67–73/
Venikov, V. A., Zhuravlev, V. G., Filipova, G. A. (1981), Optimization of modes of electric power stations and power systems [Optimizatsiya rezhimov elektrostantsiy i energosistem], Energoizdat, Moscow, 464 p.
Bondarenko, V.M. (1974), Methods and algorithms of analysis of static and dynamic modes of nonlinear circuits [Metody i algoritmy analiza staticheskikh i dinamicheskikh rezhimov nelineynykh tsepey], Kyiv, 105 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).