ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРАТ «ЗАПОРІЖКОКС»
DOI:
https://doi.org/10.20998/2313-8890.2021.07.02Ключові слова:
оцінка ефективності управління, підприємство, рентабельність, ділова активністьАнотація
У статті здійснена оцінка ефективності управління фінансовими результатами, наведено значення та роль фінансових результатів для діяльності підприємства, обґрунтовано потребу їхнього окремого дослідження і глибокого аналізу для підвищення ефективності управління підприємством. Здійснений аналіз рентабельності на підприємстві за системою показників, наведена динаміка росту всіх показників рентабельності, була застосована факторна модель фірми «Du Pont» для визначення факторів, які впливають на ефективність роботи підприємства. Для проведення факторного аналізу рентабельності використано такий прийом елімінування як метод абсолютних різниць. Проведений аналіз ділової активності підприємства задля розрахунку відповідних аналітичних показників, виявлення тенденцій і причин їх змін для дослідження досягнутого рівня ефективності господарської діяльності. Були розраховані коефіцієнти ділової активності підприємства та наведена динаміка їх змін. Зроблено висновок з пропозиціями щодо підвищення ефективності діяльності суб’єкта господарювання.
Посилання
Rudchenko I. V. Improvement of mecha nisms of the enterprise financial resources management. Suchasni py'tannya ekonomiky' i prava, 2011, vol. 1, pp. 16-19.
Dany'lko V. K., Sy'ty'j D. V. Features of management of enterprise financial resources in the conditions of market economy. Visny'k Zhy'tomy'rs'kogo derzhavnogo texnologichnogo universy'tetu. Seriya: Ekonomichni nauky', 2014, vol. 2, pp. 102-108.
Maliy O. G. Finansovi resursy pidpryiemstv ta dzherela yikh formuvannia: teoretychni aspekty [Financial resources of enterprises and source of their forming: theoretical aspects]. Issues of the day of innovative economy, 2016, no. 2, pp. 71-74.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).