МЕТОДИКИ ПАРАМЕТРИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ КОНДИЦІОНЕРУ КАБІНИ МАШИНІСТА ЛОКОМОТИВУ
Ключові слова:
кондиціонер кабіни локомотиву, експериментальні випробовування, оцінка похибок експерименту.Анотація
Запроопоновано методику випробувань транспортних кондиціонерів для кабіни машиніста локомотиву, яка дозволила за рахунок вимірювання витрати конденсату з випарника холодильної машини забезпечити більш точну технічну діагностику продуктивності по витраті повітря і холоду, порівняно з методикою, що відповідає Міждержавному стандарту.Посилання
Referencee
Losavio, N. G., Shkolnikov, B. Y., Dorfman, A. A. (1995), “Questions of heat engineering enhancement of locomotive cabin and railway machines” [”Voprosy teplotekhnicheskogo sovershenstvovania kabin lokomotivov i putevykh mashin”], Meditsyna truda i promyshlennaia ekologia, No.2, p.p. 8–9
Gol’dman, E. I., Glushkov, A. F. (1980), “Air conditioning at driver cabin” [Konditsionirovanie vozdukha v kabine mashinista”], Zheleznodorozhny transport, No 11, p.p. 36–39.
Bushuykin, Yu.,B. (1970), Air conditioning at locomotive cabins [Konditsionirovanie vozdukha v kabinakh lokomotivov], Transport, Moskow, 81 p.
Kudrin, V. A., Prokhorov, A. A. (2000), Protection of locomotive crew workers health and providing of train moving safety on railways [Okhrana zdorov’ia rabotnikov lokomotivnyh brigad i obespechenie bezopasnosti dvizhenia poezdov na zheleznykh dorogakh], Moskow, 107 p.
Preobrazhensky, V. P. (1978), Heat engineering measurements and instruments [Teplotekhnicheskie izmerenia i pribory], Energia, Moskow, 704 p.
Kirillin, V. A., Sychev, V. V., Sheindlin, A. E. (1983), Technical Thermodynamics [Tekhnicheskaya termodinamika], Energoatomizdat, Moskow, 416 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).