УПРАВЛІННЯ ВТРАТАМИ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ЗА ДОПОМОГОЮ РЕГУЛЬОВАНИХ ПРИСТРОЇВ ПОЗДОВЖНЬОЇ КОМПЕНСАЦІЇ
Ключові слова:
втрати електроенергії, електричні мережі, якість електроенергії, установки поздовжньої компенсації, конденсаторна батарея, компенсація реактивної потужності.Анотація
У статті розглянуто питання підвищення якості електроенергії та зниження втрат в електричних мережах, за рахунок використання регульованих пристроїв поздовжньої компенсації. Розкрито особливості використання даного обладнання, переваги і недоліки установок. Проведено аналіз роботи в різних режимах. Визначено основні проблеми в роботі силових трансформаторів в мережах з установками поздовжньої компенсації, способи захисту конденсаторних установок.Посилання
References
Eastern European journal of advanced technologies [Vostochno-Evropeyskiy gyrnal peredovix texnologiy], no. 4/1, (52), 2001, P. 41-47 exchange of experience. Energysaving technologies.
Poplavsky CENTURIES Management losses in confined heterogeneous networks using adjustable device for longitudinal compensation [Upravlenie poterymi v samknutix neodnorodnix setyax s pomoshiyu reguliruemix ustroystv prodolnoy kompensacii]. Power industry and electrification, № 7, 2007.
Nesterenko V. E. Systems of elektroporcelany elektropostachannya promislovih enterprises [Sistemi elektrospogivannya ta elektropostachannya promislovix pidpriemstv]. Parusnik . Vinnytsya, Nova knyga, 2004. – 656 with.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).