СПОСІБ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ВІТРОДВИГУНА
Ключові слова:
вітроенергетика, вітроустановка, корисне навантаження на вітродвигун, пристрій для зміни величини корисного навантаження.Анотація
Сучасні вітроустановки не здатні функціонувати максимально ефективно при будь-якому вітрі. В результаті значна частина вітрової енергії не може перетворюватися в необхідну роботу. Дану проблему запропоновано вирішувати шляхом застосування для вітродвигуна корисного навантаження з перемінною величиною. Реалізувати це на практиці можливо, наприклад, за допомогою розробленого автором спеціального пристрою.Посилання
References
1. Miller R.-F. To a question of possible activization of application in practice of small wind power. Collection of materials of the International scientific and practical conference (s.Kyiv, Ukraine, on April 8, 2014). Center of Scientific and Practical Studios, 2014, – 92 p.
2. Miller R.-F. About creation of conditions for successful development of small wind power. . Collection of materials of the International scientific and practical conference (s.Kyiv, Ukraine, on Mai, 28, 2014). Center of Scientific and Practical Studios, 2014, – 199 P.
3. Miller R.-F. Patent of Ukraine for useful model № 60269.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).