АНАЛІТИЧНИЙ АНАЛІЗ ГОФРОВАНОГО КОНІЧНОГО РУПОРА ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЕНДОМЕТРІТА ТВАРИН
Ключові слова:
ендометрит, внутрішньоутробне лікування, гофрований конічний рупор, електромагнітне випромінювання.Анотація
Проведені теоретичні дослідження з виявлення геометричних параметрів і діаграми напрямку гофрованого конічного рупора міліметрового діапазону довжини хвиль для внутрішнього лікування дорметіту великої рогатої худоби.Посилання
References
1. Nagornyy, I.S. (1979), "Treatment of womb disease in cows" ["Lechenie bolezni matki u korov"], Veterinariya, No. 4, P. 53–54.
2. Kazeev, G.V. "Quantum therapy of puerperal endometritis in cows using specialized gynecological radiating head terminal", Collection of works in Veterinary ["Kvantovaya terapiya poslerodovykh endometritov u korov s pomoshyu spetsializirovannogo ginekologicheskogo izluchayushchego terminala-nasadki", Sbornik trudov po veterinarii].
3. Kyun, R., Dolukhanov, M.P. (ed) (1967), Microwave antennas. Transl. from German [Mikrovolnovye antenny. per. s nem.], Sudostroenie, Leningrad, 520 p.
4. Abramovits M. (ed), Stigan, I. (ed), Reference book on special functions with charts and mathematical tables [Spravochnyk po spetsialnym funktsiyam s formulami, grafikami i matematicheskimi tablitsami], per.
5. Sazonov, D.M. (1988), Antennas and SHF devices [Antenny i ustroystva SVCh], Vysshaya Shkola, Moscow, 432 p.
6 Wolman V. I Technical Electrodynamics / V. I Wolman, V. Pimenov; ed. BZ Eisenberg. - M .: Communication, 1971 - 488.
7. Drabkin, A.L., Zuzenko, V.L., Kislov, A.G. (1974), Antenna and feeder devices[Antenno-fidernye ustroystva], Sov. radio, Moscow, 536 p.
8. Fradin A.Z. (1957), Super high frequency antennas [Antenny sverkhvysokikh chastot], Sov. radio, Moscow, 646 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).