ПРО ОЦІНКУ ІНТЕЛЕКТУ І РЕЗУЛЬТАТІВ ЙОГО ДІЯЛЬНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20998/2313-8890.2023.03.03Ключові слова:
інтелект, оцінка, діяльність, результат, кваліфікація, ефективність, ринкові параметриАнотація
Показано принципову можливість оцінки інтелекту спеціаліста та вченого. Розглянуто складнощі створення творчих колективів. Обговорюються проблеми оцінки кваліфікації та визначення компетенції працівників різних установ та підприємств. Показано, що на інтуїтивному рівні люди усвідомлюють цінність та значення окремих осіб та їх вплив на політичні та економічні процеси. Втрата працівників високої кваліфікації та високого рівня інтелекту завжди призводить до втрати ваги та впливу установи, яка з ним розлучилося. Розглянуто підходи щодо оцінки кореляції між втратою ринкової вартості або ослабленням інших ринкових параметрів та кількісними характеристиками ефективності провідних співробітників та виконавців, тобто їхнього інтелекту.
Посилання
Parkinson, Cyril Northcote. Parkinson's Law, or The Pursuit of Progress. — Penguin Classics, 1957.
Kuklin V. Systema priorytetiv za ostanni try tysiachi rokiv (naukovi priorytety ta plahiat) / V. Kuklin, A. Sirenka // «Putem do istyny…», abo Pro vplyv bibliotekariv na akademichnu dobrochesnist v osvitnomu ta naukovomu seredovyshchi universytetu» : materialy III nauk. konf. bibliotekariv (Kharkiv, 2021 r.). - Kharkiv, 2021. - S. 69-74. Available at: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/17084.
Available at: https://samoosvita.in.ua/koefitsiyent-intelektu-shho-tse-i-yak-vymiryuyetsya.
Available at: http://timo.com.ua/wiki/index.php/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).