ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРІВНЮВАННЯ ТАРИФІВ ЕЛЕКТРИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ЕНЕРГОСИСТЕМИ ЯК СКЛАДОВА УПРАВЛІННЯ РЕЖИМОМ ЕЛЕКТРОВЖИТКУ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
Ключові слова:
економія електроенергії, управління електроенергією, вирівнювання системного графіка, економія капітальних вкладень, економічна ефективність, критерії заходів щодо вирівнювання системного графіка.Анотація
У статті розглянуті методи і способи вирішення завдань, пов'язаних з економією електроенергії, з використанням в управлінні електроенергетикою нових інформаційних технологій і апаратно-програмних засобів. Визначена цільова функція при виборі оптимального режиму електровжитку. Встановлені критерії, що дозволяють визначити кордони доцільності проведення заходів щодо вирівнювання системних графіків.Посилання
References
Prahovnyk, А. V., Rozen, V. P. and Degtyaryov, V. V. (1985) Energy-saving modes of power supply of mineral resource enterprises. Мoscow: Nedra, 232 p.
Mikhailov, V. V. (1975) Economic expediency of the regulation of power supply mode. Promyschlennaya energetika, (7), 9 p.
Solovey, О. І., Rozen, V. P., Kurbaka, G. В. et al. (2012) Technical and economic estimations of power supply systems of industrial enterprises. In: О. І. Solovey (Ed.). Cherkasy: ChDTU, 247 p.
Chernukhin, А. А. and Flakserman, Yu. N. (1975) USSR power engineering economy. Мoscow: Energiya, 400 p. 5. Dikmarov, S. V. and Sadovskiy, G.G. (1981) Power regulation at its production and supply. Кyiv: Technika, 126 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).