ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЛЯ У ДУГОВІЙ СТАЛЕПЛАВИЛЬНІЙ ПЕЧІ З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ
Ключові слова:
дугова сталеплавильна піч, активна потужність, система інтегральних рівнянь, промисловий комп’ютер.Анотація
Наведені результати проведених теоретичних досліджень дозволяють визначити розподіл активної потужності в порожнині дугової сталеплавильної печі за допомогою системи інтегральних рівнянь з використанням методу вторинних джерел. Отримані результати є підґрунтям для створення програм, які забезпечують роботу промислових комп’ютерів, що спроможні керувати дуговими сталеплавильними печами, з метою оптимізації витрат електроенергії.Посилання
References
1. Zerkalov D. V. Legal Basis of Energy Savings: reference book. – K.: Dakor, 2008. – 480 p.
2.Kachan Y. G. Up-to the calculation of volume power distribution in electric heat storage convertor / Kachan Y. G., Levchenko S. A.// Integrated technologies of energy saving. Kharkiv. – 2005. – № 2. – P. 150–153.
3. Levchenko S. A. Secondary sources method for research fields / Levchenko S. A., Chernyavskaya N. E. // Scientific and technical Conference for students, masters, postgraduate and teachers of Zaporizhia State Engineering Academy, 18 – 22 April 2005, Zaporizhia. – 2005. – P. 156–157.
4. Math modeling of electric fields in ore electrothermy furnaces / [S. A. Oldziyevsky, V. A. Kravchenko, V. I. Nezhyrin, I. A. Borisenko]. – M.: Metallurgy, 1990. – 113 p.
5. Tozoni O. V. Secondary sources method in electrical equipment. / Tozoni O.V. – M.: Energy, 1975. – 295 p.
6. Tozoni O.V. Electromagnetic field in nonuniform environment and secondary sources method. / Tozoni O.V. // Cybernetics and IT equipment: Scientific composite book Academy of Science Ukraine. – Kiev: Naukova dumka, 1973. – issue 22. – P. 166–169.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).