УПРАВЛЕНИЕ ПОЛУПРОВОДНИКОВЫМИ ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЯМИ ПО ВИБРОАКУСТИЧЕСКИМ СИГНАЛАМ
Ключові слова:
управління, віброакустика, трансформатор, напівпровідниковий перетворювачАнотація
У напівпровідниковому перетворювачі електроенергії на трансформатор впливають сумарні струми, що робить його найбільш інформативним елементом для управління перетворювачем. Аналіз цієї дії показує достатність двох віброакустичних датчиків для визначення струмів, індукції сердечника, потужностей первинної і вторинної сторін трансформатора. Враховуючи вплив властивостей трансформатора, що фільтрують, як масивного тіла на частотні властивості віброакустичних сигналів, вони можуть бути представлені у вигляді гармонійних функцій, що спрощує розрахунок струмів і потужностей.Посилання
References:
1. Kuznietsov N.N. Modeling of transformer vibro-acoustic signals of power semiconductor converter. – Tekhnichna elektrodynamika, part 3, Kharkiv: NTU «HPI», 2012, p.p. 172–177. (Rus.)
2.Naivielt G. S. Radio-electronic equipment power supplies. – Moskva: Radio i sviaz, 1985. − 576 р. (Rus.)
3. Mack R. Demystifying Switching Power Supplies. – Oxford: Elsevier, 2005. – 323 p.
4. Zawieska W. M. The active noise control issues related to the noise generated by the power transformers. – Mechanics, Vol. 24, No. 2, 2005, p.p. 155–161.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).