ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ЯК ОСНОВА ДЛЯ ПОБУДОВИ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИСТЕМАМИ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ MICROGRID
Ключові слова:
Microgrid, мережі Петрі, моделювання, система електроживленняАнотація
В статті розглянуто принцип імітаційного моделювання мережами Петрі для побудови алгоритмів керування системами електроживлення на базі альтернативних джерел та напівпровідникових перетворювачів. Вхідною інформацією для моделювання є відомості про параметри джерел живлення, структуру обраної системи живлення та вимоги щодо оптимізації її роботи. Створення множини можливих алгоритмів керування для обраної структури системи та заданих вхідних і оптимізаційних даних дозволить зробити процес керування більш гнучким і близьким до принципів реалізації Microgrid.Посилання
References:
1. Kanchev H., Di Lu, Colas F., Lazarov V., Francois B. Energy Management and Operational Planning of a Microgrid With a PV-Based Active Generator for Smart Grid Applications, IEEE Transactions on Industrial Electronics,vol.58, no.10, October 2011, – P. 4583–4592.
2. Khyzhniak T., Kolesnyk V. Modeling of Power-supply Subsystems of Microgrid Using Petri Nets: Proceedings of the 2013 IEEE XXXIII International Scientific Conference Electronics and Nanotechnology (ELNANO), Kyiv 2013, pp. 391-395.
3. Levron Y., Guerrero J. M., Beck Y. Optimal Power Flow in Microgrids With Energy Storage, Power Systems, IEEE Transactions on , vol.PP, no.99, P.1–9.
4. Naivielt G. S. Radio-electronic equipment power supplies. – Moskva: Radio i sviaz, 1985. − 576 . р. (Rus.)
5Piterson Dj. The Theory of Petri Nets and Simulation of Systems. – Moskva: Myr, 1984. – 264 p. (Rus.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).