ПРИНЦИПЫ ПОСТРОЕНИЯ ИСТОЧНИКОВ ПИТАНИЯ С ХАОТИЧЕСКИМИ КОЛЕБАНИЯМИ ТОКА ДЛЯ ИМПУЛЬСНО-ДУГОВЫХ СВАРОЧНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ
Ключові слова:
електрична дуга, хаотичні коливання, імпульсно-дугова зваркаАнотація
Запропоновано застосування приставок до існуючих джерел живлення для створення імпульсних хаотичних коливань зварювального струму. Розробка базувалася на результатах проведених раніше дослідженнях детермінованого хаосу в rlc-ланцюгах з електричною дугою. Обговорені переваги і недоліки різних ланцюгів з метою вибору схем приставок для практичної реалізації. Бібл. 4, мал. 1.Посилання
References:
1. Bushma A.I., Zhernosiekov A.M. Self-Oscillations in a Circuit with a Laser-Arc Discharge as the Basis of New Pulse Technologies // Tekhnichna elektrodynamika. –2012. –№2. –P. 103-104. (Rus.)
2. Bushma A.I., Sydorets V.N. Technological Characteristics the Oscillatory Laser-Arc Discharge // Visnyk Chernihivskoho derzhavnoho tekhnolohichnoho universytetu. Seriia “Tekhnichni nauky” –2012. – №2 (57). –P. 96-100. (Rus.)
3. Sydorets V.N. Criteria of Deterministic Chaos in Nonlinear Circuits with an Electric Arc // Tekhnichna elektrodynamika. –2009. –№2. –P. 29-35. (Rus.)
4. Sydorets V. The Bifurcations and Chaotic Oscillations in Electric Circuits with Arc // Modelling Dynamics in Processes and Systems. Studies in Computational Intelligence Vol. 180 –Berlin: Springer, 2009. –P.29-42.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).