ПРОГРАММА ТЕПЛОВОГО РАСЧЕТА SEMISEL 4.1
Ключові слова:
програма теплового розрахунку, теплове моделювання, еквівалентна теплова схема, тепловий опір, втрати потужності.Анотація
Тенденції сучасного ринку силової електроніки: скорочення термінів проектування, зростання щільності потужності і підвищень вимог, по надійності роблять неможливим процес розробки преобразовательних пристроїв без спеціалізованого програмного забезпечення. Комп'ютерні засоби аналізу теплових режимів роботи потужних конверторів пропонуються практично всіма основними виробниками силової елементної бази, найбільшою популярністю користуються програми SEMIKRON (SEMISEL), Infineon (IPOSIM), Mitsubishi (MELCOSIM) [1-3].Дана стаття присвячена можливостям нової версії SEMISEL V4.1, випущеною компанією SEMIKRON в 2012 році.
Посилання
References:
1. Arendt Wintrich. «Free help with your converter design», Semikron Elektronik, 2006.
Арендт Винтрих. «Бесплатная помощь при разработке конвертеров», Семикрон Электроник, 2006.
2. D. Srajber, W. Lukasch. «The calculation of the power dissipation for the IGBT and the inverse diode in circuits with sinusoidal output voltage». Semikron Elektronik, 1996.
3. Kolpakov А.I. «MELCOSIM? IPOSIM? SEMISEL! Choice and replacement of IGBT modules». Silovaya Electronika №1, 2005.
4. Kolpakov А.I. «SEMISEL – emergency help for designer». Komponenti I Technologi №1, 2005.
5. Kolpakov А.I. «Trench 4 – Application Notes ». Silovaya Electronika №2, 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).