ВИБІР ПАРАМЕТРІВ ВИХІДНИХ ЛАНЦЮГІВ АКТИВНИХ КОРЕКТОРІВ КОЕФІЦІЄНТУ ПОТУЖНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПЕРЕРВНИХ НАБЛИЖЕНИХ МОДЕЛЕЙ
Ключові слова:
активні коректори коефіцієнту потужності, безперервні наближені моделіАнотація
Наведено приклад розрахунків з використанням безперервної наближеної моделі перетворювача у пакеті схемотехнічного моделювання MicroCap-9 мінімально можливих значень ємності вихідного фільтру та сталої часу системи зворотного зв’язку, при яких не виникають небажані періодичні режими та забезпечується мінімальний рівень пульсацій вихідної напруги. Бібл.3, рис.8.Посилання
References:
1. Klimov V. P., Fedoseev V. I. Circuit design of single-phase PFC // Prakticheskaia silovaia elektronika. – 2002. – №8. – P. 23–28. (Rus)
2. Shydlovskii A.K., Zharkin A.F., Pazeev A.G. Continuous approximate model of AC/DC converters with active power factor correction // Tekhnichna elektrodynamika. – 2011. – № 6. – P. 11–17. (Ukr.)
3. Shidlovskii A. K., Kozlov A. V., Komarov N. S., Moskalenko G. A. Transistor converters with improved electromagnetic compatibility. – Kiev: Naukova dumka. – 1993. – 272 p. (Rus)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).