ОЦЕНКА И СРАВНЕНИЕ ФОРМ ТОКОВ И НАПРЯЖЕНИЙ ДВУХ И ТРЕХФАЗНЫХ ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЕЙ ПРИ ШИМ НАПРЯЖЕНИЯ ПИТАНИЯ двухфазных ТЯГОВЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ
Ключові слова:
тяговий електротехнічний комплекс, закон управління, тяговий перетворювач.Анотація
У статті проаналізовано форми струмів і напруг при ШІМ регулювання напруги живлення тягових двигунів, що дозволяють покращити форми кривих струму і напруги для умов рудничних електровозів. Перевагу віддано трапецеїдальному закону ШІМ напруги. Проведена порівняльна оцінка варіантів структур перетворювачів асинхронних тягових електротехнічних комплексів, які відрізняються в основному будовою і характеристиками інверторів.Посилання
References:
1. Bedford B, Hoft R. Principles of inverters Circuits. M. Energiya, 1969, - 280с. (Rus.)
2. Semiconductors Electric Energy Converters in Electric Drive Structures. Circuit Technology and Principles of Control. Textbook / [I.O. Sinchuk, A.A. Chernyshev, O.V. Pasko, I.I. Kiba, A.S. Kliuchka, O.E. Melnik] – Kremenchuk: PE Scherbatykh O.V., 2008.– 88 p. (Rus.)
3. Shapoval V.G. To the question of analysis of impulsive methods of functioning of forms of curves of current and tension of feed of diphasic and three-phase hauling engines / V.G. Shapoval, I.O. Sinchuk, V.O. Chernaya // Announcer of the Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi state polytechnic university. Collection of scientific labours. – Kremenchuk: Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi state polytechnic university – 2008 – Part 1, №3 (50) – p.79–82. (Rus.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).