СОЗДАНИЕ ИНТЕРАКТИВНОГО ГРАФИЧЕСКОГО РЕДАКТОРА ДЛЯ ОЦЕНКИ ПСИХОЭМОЦИОНАЛЬНОГО СОСТОЯНИЯ ЧЕЛОВЕКА
Ключові слова:
внутрішня картина хвороби, стрес, депресія, інтерактивний графічний редакторАнотація
Метою роботи являється пошук рішення для автоматизації процесу оцінки психоемоційного стану людини за створеними їм малюнкам з маючого набору деяких шаблонів. Це дозволить більш ефективно виявляти порушення психіки людини, що призводять до негативних змінам його фізіологічного стану. Зокрема, таке рішення може бути ефективно використано для роботи з дітьми, що володіють розвинутим образним мисленням, але ще не здатні до чіткої викладки своїх думок к й переживань. Задачами роботи являються обґрунтування необхідності автоматизації вказаного процесу, формулювання вимог до програмного засобу такої автоматизації, постановка задач по створенню такого засобу. Результатом виконання роботи являється технічне завдання на створення вказаного програмного засобу.Посилання
References:
1. Venger A. L. Psychological tests of the drawings: the Illustrated management. – М: the VLADOS-PRESS, 2003. – 160 p. (Rus.).
2. Isaev D. N. Psychological stress and psychosomatic frustration at children's age. – S. Pb.: Medicine, 1994.82 p. (Rus.).
3. Kitaev-Smyk L.A. Psychology of stress. – М: the Science, 1983. – 367 p. (Rus.).
4. Paleev N. R., Krasnov V. N, Podrezova L. A., etc. Problems of psychosomatic and somatopsychic in clinic of internal illnesses//Vestn. Dews. AMN. – 1998. № 5. – 3–7 p. (Rus.).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).