МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРОЦЕССОВ ФОРМИРОВАНИЯ ИНТЕРФЕРЕНЦИОННОГО ЭЛЕКТРОМИОГРАФИЧЕСКОГО СИГНАЛА
Ключові слова:
інтерференційний електроміографічний сигнал, моделювання, потенціал дії, рухова одиниця.Анотація
У роботі представлені попередні результати моделювання інтерференційного електроміографічного сигналу. Дана модель дає можливість отримання інформації про форму, частоту, тривалість слідування потенціалу дії окремої рухової одиниці (ПДОРО) інтерференційного електроміографічного сигналу.
Посилання
References:
1. Badaljan L. O., Skvortsov, I. A. Clinical electroneuromyography. A guide for doctors. – M: Medicine, 1986 – 368 p. (Rus.)
2. Ostroukh E. P., Osipov A. N., Davydova N. S., Mezhennaja M. M. Computer modelling of bioelectrical activity of human musculoskeletal system / /44 Conference. Mn, 2008. (Rus.)
3. Rangayan R. M. Analysis of biomedical signals. A Practical Approach. – Moscow: FIZMATLIT, 2007. – 440 p. (Rus.)
4. Farina D., Merletti R., Enoka R.M. The extraction of neural strategies from the surface EMG / / J Appl Phys-iol. – 2004. – V. 96. (Eng.).
5. Shayduk A. M., Ostanin S. A. Modelling of electromyographic signals by the means of LabVIEW / / News of Altai State University. – Barnaul Ed. of Alt. State. un.-ty. – Part 1 (65), 2010. – P.196–201. (Rus.)
6. Yusevich, Y.S. Electromyography in the clinic of nervous diseases. – Moscow: Medicine, 1958. (Rus.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).