МНОГОЦЕЛЕВОЙ СИНТЕЗ НЕЛИНЕЙНЫХ СИСТЕМ УПРАВЛЕНИЯ ПАРОВОЙ ТУРБИНОЙ АЭС ПО ПРЯМЫМ ПОКАЗАТЕЛЯМ КАЧЕСТВА
Ключові слова:
парова турбіна, системи автоматичного керування, нелінійні моделі, регулятори, оптимізаціяАнотація
Побудовані нелінійні математичні моделі систем автоматичного керування паровою турбіною К-1000-60/1500 в просторі станів з різними регуляторами. Запропонована векторна цільова функція для багатоцільової оптимізації систем керування паровою турбіною. Представлені результати багатоцільового параметричного синтезу нелінійних систем стабілізації частоти. Бібл. 2, табл. 3, рис. 5.Посилання
References:
1. Severin V. P., Godlevskaia K. B., Chernai V. F. Optimization nonlinear automatic control systems of steam turbine of atomic plant // Tekhnichna elektrodynamika. – 2012. – P. 1. – P. 144–149.(Rus.)
2. Severin V. P., Nikulina Ye. N., Godlevskaia K. B. Multi-objective optimization of control systems of steam turbine К-1000-60/1500 on the base of vector objective function // Visnyk Natsionalnogo Universytetu «Kharkivskyi politekhnichnyi instytut». – Kharkiv: NТU «KhPІ», 2013. – № 13(987). – C. 24–29. (Rus.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).