КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРИ ИЗУЧЕНИИ СТУДЕНТАМИ КУРСА «ОБОРУДОВАНИЕ И ТЕХНОЛОГИЯ СВАРКИ В МЕДИЦИНЕ».
Ключові слова:
компьютерное моделирование, сварка живых тканей, MATLAB, Компас, Solid Works, ABAQUS, ANSYS, MAXWELL.Анотація
Программные пакеты MATLAB, Solid Works, ABAQUS, ANSYS используются при обучении студентов теории сварки живых тканей. С помощью компьютерного моделирования рассчитываются напряжение и деформации в сварном шве и окружающих тканях, исследуются электрические и тепловые процессы при сварке. Компьютерное моделирование применяется при выполнении лабораторных работ.Посилання
References:
1. Abizov R.A. Savetissues high frequency electric welding technology in the surgical treatment of cancer larynx. – Kiev, 2011. – 100 p. (UA.).
2. Paton B.E. Ivanova O.N. Savetissues high frequency electric welding in surgery. – Kiev: Naukova Dumka, 2009. – 200 p. (Rus.).
3. Supan Tungjitkusolmun. Finite Element Analyses for a Study of Hepatic Cancer Tissue Destruction using Monopolar and Bipolar Radio-Frequency Ablation / INTERNATIONAL JOURNAL OF APPLIED BIOMEDICAL ENGINEERING VOL.2, NO.1 2009. P. 33–38. (English).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).