АНАЛИЗ ДЕМПФИРУЮЩЕГО ДЕЙСТВИЯ ЭЛЕКТРОПРИВОДА ПРИ УПРУГИХ КОЛЕБАНИЯХ В РЕЖИМЕ НИЗКИХ СКОРОСТЕЙ
Ключові слова:
электропривод, демпфирование, упругие колебания, оптимизация.Анотація
Розглянуто особливості динаміки електроприводу з пружними ланками в режимі низьких швидкостей. Показано, що в режимах низьких швидкостей необхідно враховувати вплив змінних сил тертя на демпфуючу здатність електроприводу. Отримано співвідношення для визначення коефіцієнтів електромеханічного демпфірування з урахуванням зміни знака тертя. Бібл. 4, рис. 4Посилання
References:
1. Andrjushhenko V.A. On the stability of servo motor at low speeds unbounded growth of some of its parameters // Izv. vuzov. “Elektromehanika”. – 1976. – №1. – р. 100–103. (Rus)
2.Zadorozhnij N.A., Zemljakov V.D. Rating damping capacity electric drive with an elastic element and the viscous friction of the motor // Elektrichestvo. – 1989. – № 4. – р. 70–72. (Rus)
3. Zemljakov V.D., Zadorozhnij N.A. About cushioning dc drive electro-elastic vibrations // Izv. vuzov. “Elektromehanika”. – 1984. – №5. – р.92-98. (Rus)
4. Mihajlov O.P. High-torque motors in the low speed mode // Elektrotehnika. – 1982. – № 7. – Р. 14–16. (Rus).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).