ВЛИЯНИЕ ТРЕБОВАНИЙ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЙ СОВМЕСТИМОСТИ НА ВЫБОР УСТРОЙСТВ ОГРАНИЧЕНИЯ ПЕРЕНАПРЯЖЕНИЙ ТИПА 1
Ключові слова:
электромагнитная совместимость, устройства ограничения перенапряжений типа 1Анотація
Снижение напряженных уровней защиты устройств ограничивающих перенапряжен повысило га полезность давая возможность их употребления как одноградусных огр элиминирующих угрозу созданную ударными напряжениями и токами. В статье показань особенности которыми должны характеризоваться упомянутые ограничители. Особенное внимали на сравнение упомянутых особеностей с угрозами электропроводки и с уровнями ударной прочно электропитания защищаемых устройств. Библ.4, рис.2.Посилання
References:
1. EN-61000-4-12:2006. Electromagnetic compatibility (EMC) – Part 4–12: Testing and measurement|iniques –Ring wave immunity test - CENELEC, 2006. – 63 p.
2. EN 61643-11:2011. Low-voltage surge protective devices Part 11: Surge protective devices [mected to low-voltage power systems – Requirements and tests – CENELEC, 2011. – 201 p.
3. Hasse P., Zahlmann P. Internal lightning protection system // Chapter No. 7 in collective work: htning protection. – London.: The Institution of Engineering and Technology, 2010. – P. 355–441
4.Sowa A.W. Ochrona urzadzeri oraz systemow elektronicznych przed narazeniami piorunowymi. - Icyna Wydawnicza PolitechnikiBialostockiej. – 2011. – 532 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).