СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ МІЖГАЛУЗЕВИХ ЗВ’ЯЗКІВ
Ключові слова:
регіональні міжгалузеві зв’язки, інтеграційні процеси, технологічні платформи, державно-приватне партнерство, технологічний ре інжиніринг, трансферт технологійАнотація
На основі аналізу наукових концепцій формування коопераційних зв’язків між промисловими підприємствами сформовано сучасний погляд на сутність регіональних міжгалузевих зв’язків та розроблено їх класифікацію на основі використання кластер них технологій.Посилання
References:
1. A. Lesh. Geographic location hazyaystva.M .: Publishing House of Foreign Literature, 1959, 455 p.
2. Saushkin Yu. G. Economic Geography: History, teooriya, methods, and practice. Misl.- M-1973, 559 p. (Р. 272–273).
3. History of Economic Thought ( the current stage ./ Ed. A.G. Hudokormova. M.: Infra – M -1998. -P. 157.
4. Sorvino GN Economic thought of the XX century: the pages of history. Lectures. – M .: "Russian Political Encyclopedia" (ROSSPEN), 2000. – P. 203.
5. History of Economic Thought. / Ed. Vladimir Krutov, E.V. Balahonova. – SPb.: Peter, 2008. – 203 p.
6. Markov L. S. Economic clusters: concepts and characteristics // Actual problems of socio-economic development: a view of young scientists: Sat. scientific. tr. / Ed. V. E. Seliverstova, V. M. Markova, E. S.Gvozdeva.-Novosibirsk IEOPP SB RAS, 2005. – Div. 1. – P. 102–123.
7. Mekhovich S. A. Formation of regional inter-sectoral linkages based on the concept of process reengineering: monograph / Mehovich S. A.// - Vіrovec A. P. –X. : – 2013. – P. 360.
8. Scott A. J. & Storper M. Regional development reconsidered. – London: Belhaven press, 1990. – P. 3–24.
9. Porter M. E. The Competitive Advantage of Nations. – London: Macmillan, 1990. – Р. 69–130.
10. Andersson T., Schwaag-Serger S., Sorvic J., Hansson E. W. The Cluster Policies Whitebook, IKED. 2004. 20 URL:http//www.competitiveness.org/article/view/241/1.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).