МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ СИСТЕМ МІСТА
Ключові слова:
світлодіодні випромінювальні пристрої, енергозбереження, освітлювальні системи, модернізація.Анотація
Розглянуто роботу сучасних освітлювальних систем міста. Застосування новітніх технологічних рішень в системах освітлення і впровадження енергозберігаючих джерел світла дозволить економити електричну енергію без шкоди інтересів споживачів і дозволить поліпшити якість освітлення.Посилання
References:
1. Eisenberg, Y. B. (1999), Energy saving in lighting [Energosberehenie v osvesenii]. M.: Publisher "Sign", 264 p.
2. Kogan, L. M. (2000). Semiconductor LEDs: current status [Poluprovodnirovie svetodiodi: sovremennoe sostojnie]. – Lighting, № 6, P. 11–15.
3. Sapryka, A. V. (2010). Improving the energy efficiency of lighting systems in terms of quality of electric power [Sovremennie technologii v osvetitelnich sistemach megapolisa]. – Kharkiv, KhNURE, 260 p.
4. Varfolomeev, L. P. (2007). Applications of electronics in modern lighting [Primenenie dostihenii elertrotexniki v sovremennos svetotexnike]. // Svetotehnika. – № 3. – P. 4–11.
6. http://www.planar.spb.ru/download_c.php?load=1&file=products/seoul/files/Seoul_Ax32x1.pdf.
7. www.revolum.de.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).