РАЦІОНАЛЬНІ РЕЖИМИ ВІДПУСКУ ТЕПЛОТИ ВІД ТЕПЛОФІКАЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ ТУРБІНИ Т-100/120-130
Ключові слова:
енергозбереження, парова турбіна, теплофікаційна установка, сітьовий підігрівач, режим експлуатації.Анотація
Розглянуто задачу енергозбереження на теплофікаційних блоках ТЕЦ за рахунок вибору раціональних способів включення підігрівачів сітьової води нижнього та верхнього ступенів в широкому діапазоні зміни їх режимів експлуатації.Посилання
References:
1. Instrukcija po jekspluatacii parovoj turbiny T-100/120-130. – H.: Har'kovskaja TJeC-5, 1989. – 121 p.
2. Truhnij, A. D. Teplofikacionnye parovye turbiny i turboustanovki [Tekst] / A. D. Truhnij, B. V. Lomakin. – M.: Izdatel'skij dom MJeI, 2006. – 540 p.
3. Babenko, O. A. Gibkie matematicheskie modeli dlja sovershenstvovanija rezhimov otpuska teploty teplofikacionnymi blokami TJeC [Tekst] / O.A. Babenko // Jenergosberezhenie. Jenergetika. Jenergoaudit. – 2011. – № 10(92). – P. 36–40.
4. Racional'noe raspredelenie teplovoj nagruzki v teplofikacionnoj ustanovke turbiny T-100/120-130 [Tekst] / A. L. Shubenko, O. A. Babenko, V. N. Goloshhapov, A. Ju. Kozlokov // Vіsnik Nacіonal'nogo tehnіchnogounіversitetu “HPІ”. Serіja: Energetichnі ta teplotehnіchnі procesi j ustatkuvannja. Zbіrnik naukovih prac' № 12(1055). – Harkіv: NTU “HPІ”, 2014. – P. 34–37.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).