ГІДРОУДАРНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ
Ключові слова:
гідроудар, гідроакумулятор, гідротурбіна, гідрогенератор.Анотація
У статті розглядається гідроелектростанція, в якій для виробництва електроенергії використовується гідроудар води. Оригінальність запропонованої системи полягає в тому, що великий тиск води, що здійснюється після гідроудару, без втрат тиску використовується для обертання гідротурбіни. Для стабілізації тиску води застосовується гідроакумулятор. Робота системи відбувається з потоком води, який циркулює у замкнутій гідросистемі. Запропонована гідроударна електростанція дозволить виробляти електричні потужності, достатні для постачання електроенергією невеликих підприємств і житлових споруд.Посилання
References:
1. Nefedov J. I. Hydraulic Shock Electric Station with Closed Circle of Work Without Energy Consumption from External Source. [Gidroudarnaja elektrostancija s zamknutim ciklom raboti bez potreblenija energii ot vneshnih istochnikov] / Nefedov J.I. // Energy saving Power engineering Energy audit, № 12, 2014 – Kh. P. 17–21
2. Skvorcov L. S., Dolgachov F. M., Vikulin P. D., VikulinaV. B. Hydraulic of System Water-Supply and Disposal. - M., “Arhitektura-c”, 2008, 255 p. [Gidravlika system vodosnabgenija i vodootvedenija] / “Arhitektura-c”,2008, 255 p.
3. Pelton-type Turbine INSET (http://www/inset.ru/r_offers/Pelton_type.htm).
4. Flow Smooth. Pressure Pulse Stabilizers / Pulsation Prevention (http:// www.flow-smooth.com/prtssure-pulse-stabilizers/index.php#pipeguar).
5. Assortment of Equipment MNTO INSET [Asortiment oborudovanija, proizvodivogo MNTO INSET].(http://solarhome.ru/hydro/inset.htm).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).