РЕНОВАЦИЯ ДЕЙСТВУЮЩИХ ТЭС ПУТЕМ ОПТИМИЗАЦИИ РЕЖИМОВ РАБОТЫ КОНДЕНСАЦИОННЫХ УСТАНОВОК
Анотація
В статье отражены вопросы оптимизации низкопотенциального комплекса тепловых электростанций.Рассмотрим задачи оптимизации.Посилання
Referenses:
1. Shelepov I. G., Zaruba V., Yatskevich S. V. Thermal power settings of power-s tations [Teploenergeti-cheskie ustanovki elektrostantsiy]. Кyev. –1993. – 198 p.– 198 p.
2.Kostrykin B. A., Shelepov I. G. Determination and research of diagnostic signs of NPK of power units of the AES[Opredelenie i issledovanie diagnosticheskich priznakov NPK energoblokov AES] . Vostochno-evropeyskiy magazine of front-rank technologies. 6/2(18). – 2005. – P. 149–152.
.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).