АНАЛІЗ ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ РУХУ І НАГРІВАННЯ ЧАСТОК В ПОТОЦІ ПЛАЗМИ ПРИ ВІДНОВЛЕННІ КОНТАКТНИХ ВУЗЛІВ
Ключові слова:
енергія, плазма, теплообмін, контактні матеріали, електрична дуга.Анотація
В статті розглянуто явища, які мають місце на шляху руху частки порошку від моменту входження в контакт з плазмовим струменем до моменту їх дотику до основи. Обґрунтовані закономірності і математичні залежності процесу утворення покриттів.Посилання
Referenses:
1. Tushnskiy L. I., Plohov A.V., (1986–1996) Investigation of the structure and physico-mechanical properties of the coatings. USSR Academy of Sciences, Siberian Branch, Novosibirsk: Nauka. Sib. Dep [Issldovanie strukturi i fiziko-mexanicheskix svoistv pokritii, AN SSSR, Sibirskoe otdelenie].
2. State standards of technical requirements. 3020-95. Vehicles are interconnect low-voltage. General technical requirements. [DSTU 3020-95. Aparati komutacіjnі niz'kovol'tnі. Zagal'nі tehnіchnі umovi].
3. Butkevich G. V. (1973), Arc processes during switching circuits. [Dugorozriadnie procesi pri comuticii electricheskix cepei], Energia, Moscow, 172 p.
4. Rad’ko I. P. (2005) Diffusion materials in electric-current switching. [Diffusiia elektrokontaknix materialov pri komutacii toka], Scientific and Production Magazine No 2 “Electrification and Automation of Agriculture”.
5. Sotskov B. S. (1983), Electrical contacts: proceedings of the meeting (11–14 December 1982) [Elektriceskie kontakti: trydi soveschiania], Energia, Moskow, 680 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).