АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИПРОБУВАНЬ НАСОСІВ
Ключові слова:
відцентровий насос, енергозбереження, автоматизована система управлінняАнотація
У статті обґрунтовується актуальність введення в практику експлуатацію насосного обладнання нового виду, його випробувань-безпосередньо на місці експлуатації. Розроблено, випробувано і налагоджена лабораторна установка відцентрових насосів, що дозволяє в реальному масштабі часу за допомогою сучасних приладів і персонального комп'ютера будувати характеристики і визначати області енергоефективних режимів, відповідні максимальним значенням ККД. Доведено можливість проводити випробування насосів в автоматичному режимі і істотно скорочувати час, витрачений на випробування.Посилання
References:
1. LG Kolpakov Centrifugal pumps of trunk pipelines . / LG Kolpakov . M. , Nedra, 1985. – 183 p.
2. Gapich LV A new kind of pump equipment testing . / LV Gapich // « News of Sum.DU , Serіya Tehnіchnі Science » No 4, 2011. – P. 50–59 .
3. Centrifugal pumps type "K" . Manual and technical documentation . Kharkiv, Prapor. 1966. – 23 p .
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-01-19
Номер
Розділ
Энергетика
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).